Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 286/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Қаражар ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қарашадағы № 403/53-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаражар ауылының бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 286/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205853 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаражар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 427,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 153 427,0 мың теңге;
2) шығындар – 170 437,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10,4 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноградаудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
2025 жылғы 21 қараша
Д.Сабырғали
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
2025 жылғы 21 қараша
А.Беркеева
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 21 қарашадағы
№ 403/53-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 286/36-8 шешіміне
1-қосымша
Қаражар ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесений изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 286/36-8 "О бюджете села Каражар на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2025 года № 403/53-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете села Каражар на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 286/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205853) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Каражар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 427,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 427,0 тыс.тенге;
2) затраты – 170 437,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10,4 тысяч тенге.
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
21 ноября 2025 года
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
21 ноября 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 21 ноября 2025 года № 403/53-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 286/36-8
Бюджет села Каражар на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы