Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 287/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қазандағы № 386/50-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 287/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205856 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 420 649,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 159 426,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 341,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 198 882,0 мың теңге;
2) шығындар – 431 649,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 20 қазан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2025 жылғы 20 қазан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 20 қазандағы
№ 386/50-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 287/36-8 шешіміне
1-қосымша
Қараөткел ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 287/36-8 "О бюджете Караоткельского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2025 года № 386/50-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Караоткельского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 287/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205856) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 420 649,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 159 426,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 341,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 882,0 тысяч тенге;
2) затраты – 431 649,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -11 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
20 октября 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
20 октября 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 20 октября 2025 года № 386/50-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 287/36-8
Бюджет Караоткельского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы