Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 284/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қазандағы № 385/50-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 284/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205852 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 230,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 337,4 мың теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 892,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 0,0 мың теңге;
2) шығындар – 111 450,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 220,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 220,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 220,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
2025 жылғы 20 қазан
Д.Сабырғали
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
2025 жылғы 20 қазан
А.Беркеева
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 20 қазандағы
№ 385/50-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 284/36-8 шешіміне
1-қосымша
Қабанбай батыр ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 284/36-8 "О бюджете сельского округа Кабанбай батыра на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2025 года № 385/50-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кабанбай батыра на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 284/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205852) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 230,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 337,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 892,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты – 111 450,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -16 220,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 220,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 220,9 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
20 октября 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
20 октября 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 20 октября 2025 года № 385/50-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 284/36-8
Бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы