Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 296/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Талапкер ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 355/46-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Талапкер ауылының бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 296/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205889 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Талапкер ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 393 686,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 283 202,5 мың теңге;
2) шығындар – 429 686,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -36 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
төрағасының міндетін атқарушы
А.Капанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 16 маусым
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Мырзабекова
2025 жылғы 16 маусым
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 16 маусымдағы

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 296/36-8 "О бюджете села Талапкер на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 16 июня 2025 года № 355/46-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете села Талапкер на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 296/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205889) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Талапкер на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 393 686,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 283 202,5 тысяч тенге;
2) затраты – 429 686,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -36 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя
Целиноградского районного маслихата А.Капанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
16 июня 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Мырзабекова
16 июня 2025 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 16 июня 2025 года