2026 жылға үй жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифті бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № А-12/335 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, ҚР "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және "Арнаулы қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы №281 бұйрығының негізінде, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға үй жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтері көрсетуге арналған тариф осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Целиноград ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ҚР заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Ақмола облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық банкіне ресми жариялауға электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде көшірмесін енгізсін.
2) Осы қаулының Целиноград ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении тарифа на оказание специальных социальных услуг в условиях на дому на 2026 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 17 декабря 2025 года № А-12/335
В соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом РК "О правовых актах" и на основании приказа заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года №281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные услуги", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг в условиях на дому на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Целиноградского района" в установленном законодательством РК порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления внести копию в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области на официальное опубликование в Эталонный банк нормативно-правовых актов Республики Казахстан.
2) обеспечить размещение настоящего постановления, официальное опубликование на интернет ресурсе акимата Целиноградского района.