2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № А-9/272 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының заңнамасына, Премьер – Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру қағидалары мен әдістемелерін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 32987 тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетудің тарифтері бекітілсін.
2. "Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртібі бойынша бекітілген бюджеттің аясында қызметтердің уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің бақылаушы орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі С.Құдабай
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№ А-9/272 қаулысына
қосымша
Бір көрсетілетін қызметті алушыға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді арналған
Мекеме түрлері
Айына арнаулы әлеуметтік қызметтердің кепілдік берілген көлемінің бірлігінің құны, теңгемен
1.
Үйде қызмет көрсету жағдайында

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 25 декабря 2025 года № А-9/272
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сандыктауского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Приложение к
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 25 декабря 2025 года
№ А-9/272
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы учреждений
Стоимость единицы гарантированного объема специальных социальных услуг в месяц, в тенге
1.
В условиях надомного обслуживания