Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 қарашадағы № А-9/242 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Салық кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сандықтау ауданының әкім С.Құдабай
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 27 қарашадағы
№ А-9/242 қаулысына
1 - қосымша
Сандықтау ауданының Балкашино ауылының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Балкашино ауылы
1
Чернов, Еркеш Ибрагим көшелері;
Шұбартау көшесі № 55 - № 97 үйлердің тақ жағы, № 60 - № 104/2 үйлердің жұп жағы;
Тәуелсіздік көшесі № 101 - № 135 үйлердің тақ жағы, № 102 - № 138а үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 121 - № 155 үйлердің тақ жағы, № 60 - № 122 үйлердің жұп жағы;
Раиса Боронина көшесі № 67 - № 131 үйлердің тақ жағы, № 80 - № 142 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 93 - № 163 үйлердің тақ жағы, № 104 - № 170 үйлердің жұп жағы;
Жамбыл көшесі № 1 - № 37 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 28 үйлердің жұп жағы;
Абай көшесі № 79 - № 133 үйлердің тақ жағы, № 32 - № 112 үйлердің жұп жағы;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 1 - № 67 үйлердің тақ жағы;
2,2
2
Әлихан Бөкейханов көшесі № 12, 14, 15А, 17 үйлері;
Шұбартау көшесі № 13 - № 53 үйлердің тақ жағы, № 18 - № 58 үйлердің жұп жағы;
Тәуелсіздік көшесі № 29 - № 99 үйлердің тақ жағы, № 36 - № 100 үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 35 - № 115 үйлердің тақ жағы, № 34 - № 58 үйлердің жұп жағы;
Раиса Боронина көшесі № 35 - № 65 үйлердің тақ жағы, № 38 - № 78 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 45 - № 91 үйлердің тақ жағы, № 54 - № 102 үйлердің жұп жағы;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 27 ноября 2025 года № А-9/242
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с Налоговым кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сандыктауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 27 ноября 2025 года
№ А-9/242
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Балкашино Сандыктауского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района
Коэффициент зонирования
село Балкашино
1
улицы Чернова, Еркеш Ибрагим;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 55 - № 97, четная сторона дома с № 60 - № 104/2;
улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 101 - № 135, четная сторона дома с № 102 - № 138а;
улица Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 121 - № 155, четная сторона дома с № 60 - № 122;
улица Раиса Боронина нечетная сторона дома с № 67 - № 131, четная сторона дома с № 80 - № 142;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 93 - № 163, четная сторона дома с № 104 - № 170;
улица Жамбыла нечетная сторона дома с № 1 - № 37, четная сторона дома с № 2 - № 28;
улица Абая нечетная сторона дома с № 79 - № 133, четная сторона дома с № 32 - № 112;
улица Ракымжан Кошкарбаев нечетная сторона дома с № 1 - № 67;
2,2
2
улица Алихана Бокейханова дома № 12, 14, 15А, 17;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 13 - № 53, четная сторона дома с № 18 - № 58;
улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 29 - № 99, четная сторона дома с № 36 - № 100;
улица Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 35 - № 115, четная сторона дома с № 34 - № 58;
улица Раиса Боронина нечетная сторона дома с № 35 - № 65, четная сторона дома с № 38 - № 78;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 45 - № 91, четная сторона дома с № 54 - № 102;

Абай көшесі № 67 - № 77 үйлердің тақ жағы;
2,25
3
Раиса Боронина көшесі № 144 - № 154 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 165 - № 179 үйлердің тақ жағы, № 172 - № 232 үйлердің жұп жағы;
Жастар көшесі;
Жамбыл көшесі № 39 - № 105 үйлердің тақ жағы, № 28/1 - № 96 үйлердің жұп жағы;
Абай көшесі № 135 - № 227 үйлердің тақ жағы, № 114 - № 222 үйлердің жұп жағы;
Болашақ көшесі;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 69 - № 93, № 115 - № 159 үйлердің тақ жағы, № 128 - № 162 үйлердің жұп жағы;

улица Абая нечетная сторона дома с № 67 - № 77;
2,25
3
улица Раиса Боронина четная сторона дома с № 144 - № 154;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 165 - № 179, четная сторона дома с № 172 - № 232;
улица Жастар;
улица Жамбыла нечетная сторона дома с № 39 - № 105, четная сторона дома с № 28/1 - № 96;
улица Абая нечетная сторона дома с № 135 - № 227, четная сторона дома с № 114 - № 222;
улица Болашак;
улица Ракымжан Кошкарбаев нечетная сторона дома с № 69 - № 93, № 115 - № 159, четная сторона дома с № 128 - № 162;

Жабай көшесі № 57 - № 75 үйлердің тақ жағы, № 34А - № 46 жұп жағы;
Дінмұхамед Қонаев көшесі № 19 - № 25 үйлердің тақ жағы;
2,35
4
Әлихан Бөкейханов көшесі № 1 - № 13 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 10 үйлердің жұп жағы;
Шұбартау көшесі № 1 - № 11 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 16 үйлердің жұп жағы;
Тәуелсіздік көшесі № 1 - № 27 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 34 үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 1 - № 33 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 32 үйлердің жұп жағы;

улица Жабай нечетная сторона дома с № 57 - № 75, четная сторона дома с № 34А - № 46;
улица Динмухамед Конаев нечетная сторона дома с № 19 - № 25;
2,35
4
улица Алихана Бокейханова нечетная сторона дома с № 1 - № 13, четная сторона дома с № 2 - № 10;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 1 - № 11, четная сторона дома с № 2 - № 16;
улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 1 - № 27, четная сторона дома с № 2 - № 34;
Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 1 - № 33, четная сторона дома с № 2 - № 32;