Сандықтау ауданының елді мекендерінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № А-7/192 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/9 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 186,3 гектар Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі Хуторок ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1026,0 гектар Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Преображенка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 583,5 гектар Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Раздольное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1621,0 гектар Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Спасское ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1930,6 гектар Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Владимировка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1283,0 гектар Сандықтау ауданы Максимов ауылдық округі Новый городок ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
7. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1247,0 гектар Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі Меньшиковка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
8. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 75,2 гектар Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі Смольное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
9. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 99,5 гектар Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі Мысок ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
10. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1096,0 гектар Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі Құмдыкөл ауылышекарасы (шегі) белгіленсін;

Об установлении границ (черты) населенных пунктов Сандыктауского района
Совместные постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № А-7/192 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № 23/9
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Хуторок Балкашинского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 186,3 гектар, согласно приложения 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2. Установить границу (черту) села Преображенка Белгородского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1026,0 гектар, согласно приложения 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
3. Установить границу (черту) села Раздольное Белгородского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 583,5 гектар, согласно приложения 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
4. Установить границу (черту) села Спасское Максимовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1621,0 гектар, согласно приложения 4 к настоящему совместному постановлению и решению;
5. Установить границу (черту) села Владимировка Максимовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1930,6 гектар, согласно приложения 5 к настоящему совместному постановлению и решению;
6. Установить границу (черту) села Новый городок Максимовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1283,0 гектар, согласно приложения 6 к настоящему совместному постановлению и решению;
7. Установить границу (черту) села Меньшиковка Новоникольского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1247,0 гектар, согласно приложения 7 к настоящему совместному постановлению и решению;
8. Установить границу (черту) села Смольное Новоникольского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 75,2 гектар, согласно приложения 8 к настоящему совместному постановлению и решению;
9. Установить границу (черту) села Мысок Новоникольского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 99,5 гектар, согласно приложения 9 к настоящему совместному постановлению и решению;
10. Установить границу (черту) села Кумдыколь Новоникольского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1096,0 гектар, согласно приложения 10 к настоящему совместному постановлению и решению;

11. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 449,0 гектар Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі Граниковка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
12. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 12-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 716,0 гектар Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі Бастрымовка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
13. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 13-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 634,0 гектар Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі Михайловка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
14. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 14-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2827,7 гектар Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округі Веселое ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
15. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 15-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1020,0 гектар Сандықтау ауданы Веселовка ауылдық округі Жыланды ауылының, шекарасы (шегі) белгіленсін;
16. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 16-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1476,9 гектар Сандықтау ауданы Веселовка ауылдық округі Новоселовка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
17. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 17-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1040,0 гектар Сандықтау ауданы Шантөбе кентінің әкімшілік Новокронштадтка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
18. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 18-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1155,0 гектар Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округі Тучное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
19. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 19-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 842,0 гектар Сандықтау ауданы Бірлік ауылдық округі Арбузинка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
20. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 20-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2710,1 гектар Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі Дорогинка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
21. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 21-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 707,0 гектар Сандықтау ауданы Каменка ауылдық округі Богословка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
22. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 22-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1138,0 гектар Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі Новоромановка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
23. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 23-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2256,0 гектар Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округі Хлебное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;

11. Установить границу (черту) села Граниковка Лесного сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 449,0 гектар, согласно приложения 11 к настоящему совместному постановлению и решению;
12. Установить границу (черту) села Бастрымовка Лесного сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 716,0 гектар, согласно приложения 12 к настоящему совместному постановлению и решению;
13. Установить границу (черту) села Михайловка Лесного сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 634,0 гектар, согласно приложения 13 к настоящему совместному постановлению и решению;
14. Установить границу (черту) села Веселое Веселовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 2827,7 гектар, согласно приложения 14 к настоящему совместному постановлению и решению;
15. Установить границу (черту) села Жыланды Веселовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1020,0 гектар, согласно приложения 15 к настоящему совместному постановлению и решению;
16. Установить границу (черту) села Новоселовка Веселовского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1476,9 гектар, согласно приложения 16 к настоящему совместному постановлению и решению;
17. Установить границу (черту) села Новокронштадка административные границы поселка Шантобе Сандыктауского района, общей площадью 1040,0 гектар, согласно приложения 17 к настоящему совместному постановлению и решению;
18. Установить границу (черту) села Тучное Васильевского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1155,0 гектар, согласно приложения 18 к настоящему совместному постановлению и решению;
19. Установить границу (черту) села Арбузинка Берликского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 842,0 гектар, согласно приложения 19 к настоящему совместному постановлению и решению;
20. Установить границу (черту) села Дорогинка Широковского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 2710,1 гектар, согласно приложения 20 к настоящему совместному постановлению и решению;
21. Установить границу (черту) села Богословка Каменского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 707,0 гектар, согласно приложения 21 к настоящему совместному постановлению и решению;
22. Установить границу (черту) села Новоромановка Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1138,0 гектар, согласно приложения 22 к настоящему совместному постановлению и решению;
23. Установить границу (черту) села Хлебное Баракпайского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 2256,0 гектар, согласно приложения 23 к настоящему совместному постановлению и решению;

24. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 24-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1356,0 гектар Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округі Барақпай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
25. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 25-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1101,0 гектар Сандықтау ауданы Барақпай ауылдық округі Чашке ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
26. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 26-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2004,83 гектар Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі Балкашино ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
27. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 27-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1212,0 гектар Сандықтау ауданы Балкашин ауылдық округі Петровка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
28. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 28-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2177,0 гектар Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі Белгородское ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
29. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 29-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1555,0 гектар Сандықтау ауданы Бірлік ауылдық округі Красная поляна ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
30. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 30-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1396,0 гектар Сандықтау ауданы Бірлік ауылдық округі Петриковка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
31. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 31-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2517,0 гектар Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округі Ұлан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
32. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 32-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1214,0 гектар Сандықтау ауданы Васильев ауылдық округі Васильевка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
33. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 33-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1047,0 гектар Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі Қызыл Қазақстан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
34. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 34-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 3751,0 гектар Сандықтау ауданы Каменка ауылдық округі Каменка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
35. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 35-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 2767,0 гектар Сандықтау ауданы Мәдениет ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
36. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 36-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1264,0 гектар Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі Богородка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;

24. Установить границу (черту) села Баракпай Баракпайского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1356,0 гектар, согласно приложения 24 к настоящему совместному постановлению и решению;
25. Установить границу (черту) села Чашке Баракпайского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1101,0 гектар, согласно приложения 25 к настоящему совместному постановлению и решению;
26. Установить границу (черту) села Балкашино, Балкашинского сельского округа, Сандыктауского района, общей площадью 2004,83 гектар, согласно приложения 26;
27. Установить границу (черту) села Петровка Балкашинского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1212,0 гектар, согласно приложения 27 к настоящему совместному постановлению и решению;
28. Установить границу (черту) села Белгородское Белгородского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 2177,0 гектар, согласно приложения 28 к настоящему совместному постановлению и решению;
29. Установить границу (черту) села Красная поляна Берликского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1555,0 гектар, согласно приложения 29 к настоящему совместному постановлению и решению;
30. Установить границу (черту) села Петриковка Берликского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1396,0 гектар, согласно приложения 30 к настоящему совместному постановлению и решению;
31. Установить границу (черту) села Улан Васильевского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 2517,0 гектар, согласно приложения 31 к настоящему совместному постановлению и решению;
32. Установить границу (черту) села Васильевка Васильевского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1214,0 гектар, согласно приложения 32 к настоящему совместному постановлению и решению;
33. Установить границу (черту) села Кызыл Казахстан Жамбылского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1047,0 гектар, согласно приложения 33 к настоящему совместному постановлению и решению;
34. Установить границу (черту) села Каменка Каменского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 3751,0 гектар, согласно приложения 34 к настоящему совместному постановлению и решению;
35. Установить границу (черту) села Мадениет Сандыктауского района общей площадью 2767,0 гектар, согласно приложения 35 к настоящему совместному постановлению и решению;
36. Установить границу (черту) села Богородка Широковского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1264,0 гектар, согласно приложения 36 к настоящему совместному постановлению и решению;

37. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 37-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1246,9 гектар Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі Приозерное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
38. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 38-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 1606,3 гектар Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі Лесное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
39. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 39-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 3298,8 гектар Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі Сандықтау ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
40. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 40-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 851,4 гектар Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі Новоникольское ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
41. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 41-қосымшаға сәйкес жалпы аланы 500,4 гектар Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі Речное ауылының, шекарасы (шегі) белгіленсін.
42. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
43. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі С.Құдабай
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина
Білескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы 11
қыркүйектегі № 23/9
1-қосымша
Сандықтау ауданы, Хуторок ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы 11
қыркүйектегі № 23/9
2-қосымша
Сандықтау ауданы, Преображенка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
3-қосымша
Сандықтау ауданы, Раздольное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
4-қосымша
Сандықтау ауданы, Спасское ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы 11
қыркүйектегі № 23/9
5-қосымша
Сандықтау ауданы, Владимировка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы 11
қыркүйектегі № 23/9
6-қосымша
Сандықтау ауданы, Новый городок селосының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы 11
қыркүйектегі № 23/9
7-қосымша
Сандықтау ауданы, Меньшиковка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
8-қосымша
Сандықтау ауданы, Смольное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
9-қосымша
Сандықтау ауданы, Маралды ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
10-қосымша
Сандықтау ауданы,Құмдыкөл ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
11-қосымша
Сандықтау ауданы, Граниковка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
12-қосымша
Сандықтау ауданы, Бастрымовка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
13-қосымша
Сандықтау ауданы, Михайловка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
14-қосымша
Сандықтау ауданы, Байдалы ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
15-қосымша
Сандықтау ауданы, Жыланды ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
16-қосымша
Сандықтау ауданы, Новоселовка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
17-қосымша
Сандықтау ауданы, Новокронштадка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
18-қосымша
Сандықтау ауданы, Тучное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
19-қосымша
Сандықтау ауданы, Арбузинка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
20-қосымша
Сандықтау ауданы, Дорогинка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
21-қосымша
Сандықтау ауданы, Богословка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
22-қосымша
Сандықтау ауданы, Новоромановка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
23-қосымша
Сандықтау ауданы, Хлебное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
24-қосымша
Сандықтау ауданы, Барақпай ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
25-қосымша
Сандықтау ауданы, Чашке ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
26-қосымша
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
27-қосымша
Сандықтау ауданы, Петровка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
28-қосымша
Сандықтау ауданы, Белгородское селосының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
29-қосымша
Сандықтау ауданы, Красная поляна ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
30-қосымша
Сандықтау ауданы, Петриковка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
31-қосымша
Сандықтау ауданы, Улан ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
32-қосымша
Сандықтау ауданы, Васильевка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
33-қосымша
Сандықтау ауданы, Қызыл Қазақстан ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
34-қосымша
Сандықтау ауданы, Каменка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
35-қосымша
Сандықтау ауданы, Мәдениет ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
36-қосымша
Сандықтау ауданы, Богородка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
37-қосымша
Сандықтау ауданы, Приозерное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
38-қосымша
Сандықтау ауданы, Лесное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
39-қосымша
Сандықтау ауданы, Сандықтау ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының
шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
40-қосымша
Сандықтау ауданы, Новоникольское ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Сандықтау ауданы
әкімдігінің қаулысына
2025 жылғы 11 қыркүйектегі
№ А-7/192 және Сандықтау
аудандық мәслихатының шешіміне 2025 жылғы
11 қыркүйектегі № 23/9
41-қосымша
Сандықтау ауданы, Речное ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ

37. Установить границу (черту) села Приозерное Жамбылского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1246,9 гектар, согласно приложения 37 к настоящему совместному постановлению и решению;
38. Установить границу (черту) села Лесное Лесного сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 1606,3 гектар, согласно приложения 38 к настоящему совместному постановлению и решению;
39. Установить границу (черту) села Сандыктау Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 3298,8 гектар, согласно приложения 39 к настоящему совместному постановлению и решению;
40. Установить границу (черту) села Новоникольское Новоникольского сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 851,4 гектар, согласно приложения 40 к настоящему совместному постановлению и решению;
41. Установить границу (черту) села Речное Лесного сельского округа Сандыктауского района, общей площадью 500,4 гектар, согласно приложения 41 к настоящему совместному постановлению и решению.
42. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Сандыктауского района.
43. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Председатель Сандыктауского
районного маслихата Г. Мустафина
Приложение 1
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Хуторок, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 2
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Преображенка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 3
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Раздольное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 4
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Спасское, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 5
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Владимировка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 6
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Новый городок, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 7
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Меньшиковка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 8
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Смольное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 9
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Маралды, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 10
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Кумдыколь, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 11
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Граниковка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 12
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Бастрымовка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 13
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Михайловка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 14
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Байдалы, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 15
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Жыланды, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 16
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Новоселовка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 17
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Новокронштадка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 18
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Тучное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 19
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Арбузинка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 20
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Дорогинка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 21
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Богословка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 22
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Новоромановка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 23
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Хлебное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 24
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Баракпай, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 25
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Чашке, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 26
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Балкашино, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 27
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Петровка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 28
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Белгородское, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 29
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Красная поляна, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 30
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Петриковка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 31
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Улан, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 32
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Васильевка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 33
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Кызыл Казахстан, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 34
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Каменка Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 35
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Мадениет, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 36
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Богородка, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 37
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Приозерное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 38
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Лесное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 39
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Сандыктау, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 40
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Новоникольское, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 41
к совместному
постановлению акимата
Сандыктауского района
от 11 сентября 2025 года
№ А-7/192 и решению
Сандыктауского
районного маслихата
от 11 сентября 2025 года
№ 23/9
Граница (черта) села Речное, Сандыктауского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ