Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/3 "Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібін және мөлшерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 26/3 шешімі
1. Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібін және мөлшерін бекіту туралы" шешіміне енгізілсін 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/3 мынадай толықтырулар:
1) тақырыпта "мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары" деген сөздерден кейін "білім беру" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 1-тармақта "мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары" деген сөздерден кейін "білім беру" деген сөзбен толықтырылсын;
3) көрсетілген шешімнің қосымшасында "мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары" деген сөздерден кейін тақырыпта "білім беру" деген сөзбен толықтырылсын;
4) қосымшаның 1-тармағында "мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары" деген сөздерден кейін "білім беру" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г.Мұстафина

О внесении дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № 23/3 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Сандыктауского района"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 15 декабря 2025 года № 26/3
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Сандыктауского района" от 11 сентября 2025 года № 23/3 следующие дополнения:
1) в заголовке после слов "государственных организаций здравоохранения" дополнить словом "образования";
2) в пункте 1 после слов "государственных организаций здравоохранения" дополнить словом "образования";
3) в приложении к указанному решению в заголовке после слов "государственных организаций здравоохранения" дополнить словом "образования";
4) в пункте 1 приложения после слов "государственных организаций здравоохранения" дополнить словом "образования".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г. Мустафина