Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 25/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162 595,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 132 468,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 491,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 660,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 975,3 мың теңге;
2) шығындар – 164 908,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 313,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 313,9 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2025–2027 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 160,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 827,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 333,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 193,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -33,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33,3 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2025–2027 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 739,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 971,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 468,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 015,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 276,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 276,7 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 17/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2025 года № 25/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 17/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 162 595,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 132 468,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 491,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 660,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 975,3 тысяч тенге;
2) затраты – 164 908,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 313,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313,9 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 160,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 827,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 333,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24 193,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -33,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33,3 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 739,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 971,2 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 21 468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 015,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 276,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 276,1 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:

6. 2025–2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 624,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 093,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 531,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 323,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -698,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,9 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
8. 2025–2027 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 217,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 804,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 413,4 мың теңге;
2) шығындар – 32 221,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3,5 мың теңге.
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
10. 2025–2027 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 034,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 138,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 720,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 370,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 806,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 730,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 696,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 696,5 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
12. 2025–2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 932,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 078,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 367,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 132,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 560,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

6. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 624,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 093,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 531,0 тысяча тенге;
2) затраты – 26 323,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -698,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,9 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 217,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 804,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 413,4 тысяч тенге;
2) затраты – 32 221,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3,5 тысячи тенге.
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 034,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 138,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 720,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 730,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета -2 696,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 696,5 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 932,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 078,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 367,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 132,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14 354,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33 560,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 24 565,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 224,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 652,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 652,4 мың теңге.
22 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
22. 2025–2027 жылдарға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 587,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 241,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 949,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 362,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 362,0 мың теңге.
24 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
24. 2025–2027 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 923,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 470,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 379,6 мың теңге;
2) шығындар – 35 703,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) -779,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779,8 мың теңге.
26 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
26. 2025–2027 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 351,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 688,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 963,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -612,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 612,3 мың теңге.

поступления трансфертов – 24 565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 224,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 652,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 652,4 тысячи тенге.
пункт 22 изложить в новой редакции:
22. Утвердить бюджет сельского округа Ақсораң на 2025-2027 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 587,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 516,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 241,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 19 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 949,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 362,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 362,0 тысячи тенге.
пункт 24 изложить в новой редакции:
24. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 923,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 470,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 379,6 тысяч тенге;
2) затраты – 35 703,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -779,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779,8 тысяч тенге.
пункт 26 изложить в новой редакции:
26. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 351,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 663,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 688,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 963,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -612,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 612,3 тысяч тенге.

509,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-612,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
612,3
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
612,3
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
612,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
612,3
Сандықтау аудандық
мәслихатының
26 қарашадағы
№ 25/2 шешеміне
15-қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
15-қосымша
2025 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомма
мың теңге
1
2
Барлығы
65 497,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
65 497,3
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
64 682,3
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
27 966,3
аппаратты ағымдағы ұстауға
817,3
"Бақытты өлкем Балкашино" көлемді жарық әріптерін дайындау бойынша жұмыстарға
1,0
Болашақ спорт кешені ауданында көлік-жаяу жүргіншілер бағдаршам объектісін жайластыруға;
1,0
штаттан тыс қызметкердің 1 бірлігі абаттандыру бойынша (абаттандыру жөніндегі маман);
1 300,8
Қысқы кезеңде орталық алаңды абаттандыру
6 969,7
Балкашин ауылдық округінің ауылдарында жетілдірілмеген жабыны бар жолдарды ұсақ тас төгуге;
15 728,0
жол таңбасын салу жөніндегі жұмыстарға;
1 000,0
жол белгілерін сатып алуға және жасанды соққыларорнатуға;
2 148,5
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 438,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 438,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
1 998,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 998,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 720,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 720,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
5 809,4
аппаратты ағымдағы ұстауға
5 809,4
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 677,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 677,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
1 989,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 989,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
1 864,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 864,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
5 994,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
5 994,6
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
4 305,4
аппаратты ағымдағы ұстауға
4 305,4
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
2 497,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 497,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
1 758,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 758,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
3 682,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
3 682,6
Широков ауылдық округі
1 983,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 983,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балқаш ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
10,0
Маденит ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0

509,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-612,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
612,3
8
Используемые остатки бюджетных средств
612,3
01
Остатки бюджетных средств
612,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
612,3
Приложение 15
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 26 ноября 2025 года № 25/2
Приложение 15
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года № 17/2
Целевые трансферты бюджетам сельских округов и села Мадениет на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
65 497,3
Целевые текущие трансферты
65 497,3
За счет средств районного бюджета, всего
64 682,3
в том числе:
Балкашинский сельский округ, в том числе:
27 966,3
на текущее содержание аппарата
817,3
на работы по изготовлению объемных световых букв "Бақытты өлкем Балкашино"
1,0
на обустройство транспортно-пешеходного светофорного объекта в районе спорткомплекса Болашак;
1,0
на 1 единицу внештатного работника по благоустройству (специалист по благоустройству);
1 300,8
на обустройство центральной площади в зимний период;
6 969,7
на отсыпку дресвой дорог с неусовершенствованным покрытием в сҰлах Балкашинского сельского округа;
15 728,0
на работы по нанесению дорожной разметки;
1 000,0
на приобретение дорожных знаков и установку искусственных неровностей;
2 148,5
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 438,0
на текущее содержание аппарата
1 438,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
1 998,0
на текущее содержание аппарата
1 998,0
Берликский сельский округ, в том числе:
1 720,0
на текущее содержание аппарата
1 720,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
5 809,4
на текущее содержание аппарата
5 809,4
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 677,0
на текущее содержание аппарата
1 677,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
1 989,0
на текущее содержание аппарата
1 989,0
Каменский сельский округ , в том числе
1 864,0
на текущее содержание аппарата
1 864,0
Лесной сельский округ , в том числе
5 994,6
на текущее содержание аппарата
5 994,6
село Мадениет, в том числе:
4 305,4
на текущее содержание аппарата
4 305,4
Максимовский сельский округ , в том числе
2 497,0
на текущее содержание аппарата
2 497,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
1 758,0
на текущее содержание аппарата
1 758,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
3 682,6
на текущее содержание аппарата
3 682,6
Широковский сельский округ
1 983,0
на текущее содержание аппарата
1 983,0
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ , в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Веселовский сельский округ , в том числе
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
80,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0
Каменский сельский округ , в том числе
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63,0
Лесной сельский округ , в том числе
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60,0
Максимовский сельский округ , в том числе
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
58,0
Широковский сельский округ
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0