Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № А-8/88 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген), Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Қорғалжын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде көрсетілетін қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қорғалжын ауданының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Алин
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "20" тамыздағы
№ А-8/88 қаулысына
қосымша
Бір қызметті алушыға көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Мекемелердің түрлері
Күніне бір қызмет алушының тарифі (теңге)
1.
Үйде қызмет көрсету жағдайында

Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 20 августа 2025 года № А-8/88
В соответсвии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987) акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района" принять меры в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Коргалжынского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким А. Алин
Приложение
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от "20" августа 2025 года № А-8/88
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы учреждений
Тариф на одного услугополучателя в день, в тенге
1.
В условиях надомного обслуживания (Оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому)