Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қазандағы № 4/37 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 681 142,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 470,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 543,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 612 128,4 мың теңге;
2) шығындар – 682 604,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 462,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 462,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 7/28 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2025 года № 4/37
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 7/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 681 142,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68 470,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 543,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов –612 128,4 тысяч тенге;
2) затраты – 682 604,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 462,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 462,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 - к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 - к настоящему решению.

275 046,4
ІII. Қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1 462,0
V. Бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитінпайдалану)
1 462,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 462,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 462,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 462,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 14 қазандағы
№ 4/37 шешіміне
2- қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7/28 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
3
Трансферттер
592 869,4
Қорғалжын ауылдық округінің әкімінің аппараты
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
28 229,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 504,1
Оқыту ақысын төлеуге және іссапар шығындарына
811,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 673,6
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 945,7
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5 770,7
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
26 826,4
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
37 720,0
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылы Қазыбек би көшесі 0-1.0 шқ, М.Жұмабаев көшесі 0-2.15 шқ, М. Горький көшесі 0-1. 46 шқ, Ә.Жангелдин көшесі 0.4-1.46 шқ, Абай ауылы Абай көшесі 0-0,8 шқ жолдарын орташа жөндеу
6 790,0
Қорғалжын ауылының Абай, М.Горький, Ә.Жангельдин, М.Жұмабаев, Қазыбек Би көшелерін орташа жөндеу
268 256,4
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылындағы М. Әуезов көшесі 0,45 шқ, Т. Рысқұлов көшесі 0,43 шқ, Қ. Мұхамедханов көшесі 0,3 шқ, Д. Отарбеков көшесі 0,38 шқ, Ж. Жабаев көшесі 0,49 шқ жолдарын орташа жөндеу
122 325,6
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Х. Болғанбаев көшесі, 10/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
4 356,8
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, М. Рахымжан көшесі 20/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
5 474,6
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Құнанбаев көшесі 41 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
5 600,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, М. Рахымжан көшесі 5 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу

275 046,4
ІII. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
-1 462,0
V. Финансирование дефицита( использование профицита) бюджета
1 462,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 462,0
01
Остатки бюджетных средств
1 462,0
1
Свободные остатки
1 462,0
Приложение 2 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 14 октября 2025 года № 4/37
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 7/28
Целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Трансферты
592 869,4
Аппарат акима Коргалжынского сельского округа
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
28 229,3
Бонусы административным государственным служащим
2 504,1
Оплата за обучение и командировочных расходов
811,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Капитальные расходы государственного органа
17 673,6
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4 945,7
На освещение улиц населенных пунктов
5 770,7
На обеспечение санитарии населенных пунктов
26 826,4
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
37 720,0
Средний ремонт дорог ул. Казыбек би 0-1.0 км, ул. М. Жумабаева 0-2.15 км, ул. М. Горький 0-1.46 км, ул. А.Жангельдина 0.4-1.46 км в селе Коргалжын, ул. Абая 0-0,8 км в селе Абай Коргалжынского района Акмолинской области
6 790,0
Средний ремонт улиц Абая, М.Горький, А.Жангельдина, М.Жумабаева, Казыбек Би в селе Коргалжын
268 256,4
Средний ремонт дорог улицы М.Ауезова 0,45 км, улицы Т. Рыскулова 0,43 км, улицы К. Мухамедханова 0,3 км, улицы Д. Отарбекова 0,38 км, улицы Ж. Жабаева 0,49 км в селе Коргалжын Коргалжынского района Акмолинской области
122 325,6
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. Х. Болганбаева 10/1
4 356,8
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. М.Рахимжана 20/1
5 474,6
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, ул. Кунанбаева 41
5 600,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. М.Рахимжана 5

14 526,4
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Х. Болғанбаев көшесі, 12/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
13 988,8
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында көпфункционалды ойын алаңын орнату
27 000,0

14 526,4
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. Х. Болганбаева 12/1
13 988,8
Устройство многофункциональной игровой площадки в селе Коргалжын Коргалжынского района
27 000,0