Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қазандағы № 3/37 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 923,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 787,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108 136,9 мың теңге;
2) шығындар –117 968,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –(- 3 045,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 045,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 6/28 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2025 года № 3/37
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 6/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 923,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 787,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –108 136,9 тысяч тенге;
2) затраты – 117 968,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 3045,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 045,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

85 851,9
Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 643,8
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
34,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Өркендеу ауылындағы Абай көшесінің, 0-1,32 шқ автомобиль жолын орташа жөндеу
79 642,8
Компьютер сатып алуға
471,0
Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және қызметтік іссапарларға
816,0
Мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сыртына жөдеу жұмыстарына
200,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 044,3

85 851,9
Аппарат акима Амангельдинского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 643,8
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34,0
Средний ремонт автомобильной дороги по улице Абая, км 0-1,32, в селе Оркендеу Коргалжынского района Акмолинской области
7 9642,8
Приобретение компьютера
471,0
Переподготовка госслужащих, служебные командировки
816,0
Ремонт здания государственного учреждения
200,0
Услуги по санитарии населенных пунктов
3 044,3