2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 2/41 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Казақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңның 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 874,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 377,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 874,0 мың теңге;

О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 2/41
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –28 874,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 377,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 874,0 тысяч тенге;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Арықты ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 7 442,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2026 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Арыктинского сельского округа на 2026 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 7 442,0 тысяч тенге.
3.Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2026 год согласно приложению 4.