Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № А-8/431 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік Қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер – Министрінің орынбасары-Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (тіркелген № 32987 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде), Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Зеренді ауданының жұмыспен қамту және алеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Құрмангожин
Зеренді ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "26" тамыздағы
№ А-8/431 қаулысына
қосымша
Бір қызмет алушыға көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Мекемелердің түрлері
Күніне бір қызмет алушының тарифі (теңге)
1.
Үйде қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 26 августа 2025 года № А-8/431
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Зерендинского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Курмангожин
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от"____"___________2025года
№__________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы
Тариф на одного услугополучателя в день (тенге)
1.
В условиях надомного обслуживания