"Жақсы ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № а-7/144 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № а-10/273 қаулысы
Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № а-7/144 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Осы қаулының 2 тармағында "орынбасары Р. Рамазановқа жүктелсін." деген сөздер "бақылау жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А.Қадыралина

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 5 августа 2021 года № а-7/144 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ в Жаксынском районе"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № а-10/273
Акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района от 5 августа 2021 года № а-7/144 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ в Жаксынском районе" следующее изменение:
в пункте 2 настоящего постановления слова "заместителя акима Жаксынского района Рамазанова Р." заменить на слова "курирующего заместителя акима Жаксынсокого района.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Кадралина