Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 маусымдағы № а-5/91 қаулысы
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № а-10/231 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 26301 болып тіркелген), "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № а-10/231 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 6 маусымдағы № а-5/112 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8583-03 болып тіркелген) Жақсы ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі А.Қадыралина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Азаматтарға арналған Үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық
емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы
бойынша филиалы Жақсы аудандық
бөлімінің басшысы
Б.Балғынова
2025 жыл ""
"Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі
мемлекеттік кірістер Комитетінің
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Жақсы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер Басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т.Коваленко
2025 жыл ""
Жақсы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "18" маусымдағы
№ а-5/91 қаулысына
1 қосымша
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/с
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу
коэффициенттері
1
Қали Еспенбетұлы атындағы көшесі
Сейітжан Жакупов атындағы көшесі 82 үй (№1 пәтер кадастрлық нөмірі: 01-278-002-038,
№2 пәтер кадастрлық нөмірі: 01-278-002-321,
№3 пәтер кадастрлық нөмірі : 01-278-002-206)
1,85
2
Бейімбет Майлин көшесі
Бірлік көшесі
Строительная көшесі
Ілияс Жансүгіров көшесі
Мұхтар Әуезов көшесі
Әліби Жангелдин көшесі

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 18 июня 2025 года № а-5/91
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Жаксынского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" от 31 декабря 2021 года № а-10/231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26301), "О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 31 декабря 2021 года № а-10/231 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположения объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" от 6 июня 2023 года № а-5/112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8583-03).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким Жаксынского района А.Кадралина
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель отдела Жаксынского
Районного филиала некоммерческого
Акционерного общества "Государственная
корпорация" "Правительство для граждан
по Акмолинской области"
Б.Балгинова
""2025 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаксынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т. Коваленко
""2025 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Жаксынского района
от "18" июня 2025 года
№ а-5/91
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
п/п
Месторасположение объекта налогообложения
в селе Жаксы Жаксынкого района
Коэффициенты зонирования
1
Улица имени Кали Еспенбетулы
Улица имени Сейтжана Жакупова дом 82 (№1 квартира кадастровый номер: 01-278-002-038,
№2 квартира кадастровый номер: 01-278-002-321,
№3 квартира кадастровый номер: 01-278-002-206)
1,85
2
Улица Бейимбета Майлина
Улица Бирлик
Улица Строительная
Улица Ильяса Жансугурова
Улица Мухтара Ауезова
Улица Алиби Жангельдина

1,95
3
Микрорайон шағын ауданы
Болашақ шағын ауданы
Абай көшесі 73 үй (кадастрлық нөмірі:01-278-002-1401), 77 үй (кадастрлық нөмірі:01-278-002-1317)
2,05
4
А, Молдагулова көшесі
Юрий Гагарин көшесі
Амангелді Иманов көшесі
Әділбек Майкүтов көшесі
Советская көшесі
Сейітжан Жакупов атындағы көшесі (82 үйді қоспағанда)
Бауыржан Момышұлы көшесі
Дорожная көшесі
Мәншүк Маметова көшесі
Октябрьская көшесі
Молодежная көшесі
Жамбыл Жабаев көшесі
Степная көшесі
Максим Горький көшесі
Мереке көшесі
Целинная көшесі
Транспортная көшесі
Западная көшесі
Энергетиков көшесі
Көктем көшесі
Элеваторная көшесі
Тоқтар Әубәкіров көшесі

1,95
3
Микрорайон Микрорайон
Микрорайон Болашак
Улица Абай дом 73 (кадастровый номер: 01-278-002-1401), дом 77 (кадастровый номер: 01-278-002-1317)
2,05
4
Улица А. Молдагуловой
Улица Юрия Гагарина
Улица Амангельды Иманова
Улица Адильбека Майкутова
Улица Советская
Улица имени Сейтжана Жакупова (за исключением дома 82)
Улица Бауыржан Момышұлы
Улица Дорожная
Улица Маншук Маметовой
Улица Октябрьская
Улица Молодежная
Улица Жамбыла Жабаева
Улица Степная
Улица Максима Горького
Улица Мереке
Улица Целинная
Улица Транспортная
Улица Западная
Улица Энергетиков
Улица Коктем
Улица Элеваторная
Улица Токтара Аубакирова