2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 8С-62/2 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 10-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, 91-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 –тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 055 712,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 560 514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13 021,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 1 457 177,2 мың теңге;
2) шығындар - 2 916 535,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 5 779,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 650,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 871,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 133 397,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - (-133 397,5) мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 8С-67/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте 2026 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 769 357,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Державин қаласының, ауылдық округтер мен ауылдардың аудандары мен бюджеттері арасындағы жалпы трансферттердің (бюджеттік субвенциялардың) көлемі 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде
2026 жылға - 45 608,0 мың теңге;
2027 жылға - 51 248,0 мың теңге;
2028 жылға - 50 804,0 мың теңге.
4. 2026 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдардың бюджет шығыстарының құрамына төменгі бюджеттерге 396 719,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге бөлінгенін ескеру қажет:
Уәлихан ауылдық округіне - 30 864,0 мың теңге;
Костычево ауылдық округіне - 32 524,0 мың теңге;
Нахимов ауылдық округіне - 22 645,0 мың теңге;
Отрадный ауылдық округіне - 26 352,0 мың теңге;
Жаңадала ауылдық округіне - 45 972,0 мың теңге;

О районном бюджете на 2026 - 2028 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2025 года № 8С-62/2.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 10 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 7, пунктом 1 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 055 712,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 560 514,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 13 021,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 25 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 457 177,2 тысяч тенге;
2) затраты - 2 916 535,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 5 779,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 650,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 871,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 133 397,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - (-133 397,5) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.05.2026 № 8С-67/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2026 год в сумме 769 357,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы трансфертов общего характера (бюджетных субвенций) между районным и бюджетами города Державинск, сельских округов и сел на 2026-2028 годы, согласно приложению 4, в том числе:
2026 год - 45 608,0 тысяч тенге;
2027 год - 51248,0 тысяч тенге;
2028 год - 50 804,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в составе расходов бюджетов сельских округов и сел на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам в сумме 396 719,0 тысяч тенге, в том числе на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа:
Валихановскому сельскому округу - 30 864,0 тысячи тенге;
Костычевскому сельскому округу - 32 524,0 тысячи тенге;
Нахимовскому сельскому округу - 22 645,0 тысяч тенге;
Отрадному сельскому округу - 26 352,0 тысячи тенге;
Жанадалинскому сельскому округу - 45 972,0 тысячи тенге;

Бірсуат ауылына - 20 310,0 мың теңге;
Гастелло ауылына - 23 791,0 мың теңге;
Далабай ауылына - 23 257,0 мың теңге;
Құмсуат ауылына - 20 030,0 мың теңге;
Львов ауылына - 20 392,0 мың теңге;
Пригород ауылына - 25 368,0 мың теңге;
Пятигор ауылына - 23 520,0 мың теңге;
Тасөткел ауылына - 20 540,0 мың теңге;
Тассуат ауылына - 19 683,0 мың теңге;
Үшқарасу ауылына - 19 201,0 мың теңге;
Шойындыкөл ауылына - 22 270,0 мың теңге.
5. 2026 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарында республикалық бюджеттен 8 650,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

селу Бирсуат - 20 310,0 тысяч тенге;
селу Гастелло - 23 791,0 тысяча тенге;
селу Далабай - 23 257,0 тысяч тенге;
селу Кумсуат - 20 030,0 тысяч тенге;
селу Львовское - 20 392,0 тысячи тенге;
селу Пригородное - 25 368,0 тысяч тенге;
селу Пятигорское - 23 520,0 тысяч тенге;
селу Тасоткель - 20 540,0 тысяч тенге;
селу Тассуат - 19 683,0 тысячи тенге;
селу Ушкарасу - 19 201,0 тысяча тенге;
селу Шойындыколь - 22 270,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2026 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 8 650,0 тыс.тенге.

6. 2026 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 5 - қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аталған нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарында осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес елді мекендердегі әлеуметтік, инженерлік және көлік инфрақұрылымы бойынша ағымдағы іс-шараларды іске асыруды қаржыландырудың ең төменгі мөлшері енгізілгенін ескертеміз.

6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2026 год предусмотрены минимальные объемы финансирования на реализацию текущих мероприятий по социальной, инженерной и транспортной инфраструктуре в населенных пунктах согласно приложению 6 к настоящему решению.

8. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 142 072,0 мың теңге сомасында, оның ішінде жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу - 142 072,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 24 764,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Әлжанов
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 19 желтоқсандағы

8. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 142 072,0 тысячи тенге, в том числе погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - 142 072,0 тысячи тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2026 год в сумме 24 764,0 тысячи тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А. Альжанов
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 19 декабря 2025 года

2916535,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1099815,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
54556,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54244,9
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
311,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
674492,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
237935,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10077,4
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
426479,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
103907,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102757,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
450,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
199966,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40388,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
156477,5
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3100,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
66893,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66893,2
02
Қорғаныс
32239,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32239,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7975,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
23381,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
883,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
384045,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
384045,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2916535,7
01
Государственные услуги общего характера
1099815,74
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
54556,3
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
54244,9
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
311,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
674492,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
237935,8
003
Капитальные расходы государственного органа
10077,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
426479,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
103907,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
102757,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
450,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
199966,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
40388,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
156477,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3100,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
66893,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
66893,2
02
Оборона
32239,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32239,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7975,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
23381,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
883,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
384045,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
384045,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

66760,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22849,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24235,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
763,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96875,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
818,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
650,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72646,4
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
6000,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
29788,0
031
Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
58661,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
627148,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
506534,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4039,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19756,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
482738,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
120614,1
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
19440,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
101174,1
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
556224,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
397763,6
001
Тіл мен мәдениетті дамыту саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18555,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
248085,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
97414,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

66760,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22849,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24235,0
006
Оказание жилищной помощи
763,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96875,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
818,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
650,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72646,4
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
6000,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
29788,0
031
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания в области социальной защиты
58661,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
627148,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
506534,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4039,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19756,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
482738,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
120614,1
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
19440,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
101174,1
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
556224,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
397763,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18555,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
248085,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
97414,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

28445,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5264,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
128418,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42966,5
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
66695,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18756,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30043,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16299,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3400,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10344,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36385,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5325,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5325,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27922,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24922,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3137,6
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
660,6
030
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
1459,4
039
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
137,4
041
Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
880,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45399,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45399,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32427,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12972,0
12
Көлiк және коммуникация
25600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

28445,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5264,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
128418,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
42966,5
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
66695,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18756,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30043,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
16299,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3400,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10344,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36385,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5325,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5325,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27922,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24922,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3137,6
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
660,6
030
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
1459,4
039
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
137,4
041
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
880,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45399,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45399,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32427,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12972,0
12
Транспорт и коммуникации
25600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

№ 8С-62/2 шешіміне
7 қосымша
Заңнаманың қабылдануына байланысты шығындарды өтеуге арналған трансферттер 2026 жылға
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 8С-67/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
3137,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3137,6
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3137,6
Қаңғыбас жануарлардың санын реттеуді ұйымдастыруға
3137,6

№ 8С-62/2
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства на 2026 год
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.05.2026 № 8С-67/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
3137,6
Целевые текущие трансферты
3137,6
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
3137,6
На организацию регулирования численности бродячих животных
3137,6