Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қарашадағы № 8С-59/3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданында Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жарқайың аудандық мәслихаттың төрағасы А.Әлжанов

О понижении размера ставки
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2025 года № 8С-59/3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в Жаркаинском районе с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А. Альжанов