Аудандық мәслихат шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 8С-54/2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-1 бабының 5 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жарқайың ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібін және мөлшерін бекіту туралы" 2025 жылғы 9 шілдедегі № 8С-52/3 аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Әлжанов

Об отмене решения районного маслихата
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18 июля 2025 года № 8С-54/2
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение районного маслихата от 9 июля 2025 года № 8С-52/3 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жаркаинского района".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель районного маслихата А.Әлжанов