Жарқайың аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С- 43/2 "2025-2027 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 шілдедегі № 8С-53/2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 94-бабының 2- тармағына, 96 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-43/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 401 327,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 117 933,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 736,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 280 658,0 мың теңге;
2) шығындар - 434 167,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-32 839,5 ) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 32 839,5 мың теңге.
2025 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 436,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 263 222,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44 192,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 17 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26 982,3 мың теңге;
2) шығындар - 49 255,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-5 063,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 063,3 мың теңге.
2025 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 16 805,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-43/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2025-2027 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2025 года № 8С-53/2
В соответствии с пунктом 2 статьи 94, статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-43/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 401 327,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 117 933,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 736,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -280 658,0 тысяч тенге;
2) затраты - 434 167,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-32 839,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32 839,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 436,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 263 222,0 тысячи тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 44 192,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 17 160,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 50,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26 982,3 тысячи тенге;
2) затраты - 49 255,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-5 063,3) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 063,3 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 805,0 тысяч тенге.

2025 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 10 177,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44 536,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 30 536,0 мың теңге;
2) шығындар - 49 053,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 4 517,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 517,6 мың теңге.
2025 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 9 491,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 21 045,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 31 974,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 355,3 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 619,0 мың теңге;
2) шығындар - 35 244,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 3 270,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 270,2 мың теңге.
2025 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 8 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 16 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 236 028,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 229 328,5 мың теңге;
2) шығындар - 238 309,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-2 280,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 280,5 мың теңге.

Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 10 177,3 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 44 536,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 30 536,0 тысяч тенге;
2) затраты - 49 053,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 4 517,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 517,6 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 491,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 21 045,0 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 31 974,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 7 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 355,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 619,0 тысяч тенге;
2) затраты - 35 244,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 3 270,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 270,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 019,0 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 236 028,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 229 328,5 тысяч тенге;
2) затраты - 238 309,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-2 280,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 280,5 тысяч тенге.

2025 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 15 791,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 213 537,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025-2027 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 50 380,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 368,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40 012,0 мың теңге;
2) шығындар - 57 457,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-7 077,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 077,5 мың теңге.
2025 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 115,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 22 897,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025-2027 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30 706,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20 114,0 мың теңге;
2) шығындар - 34 008,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-3 302,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 302,6 мың теңге.
2025 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 923,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 7 191,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 907,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 207,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 411,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;

Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 15 791,0 тысяча тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 213 537,5 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 50 380,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 368,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 40 012,0 тысяч тенге;
2) затраты - 57 457,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-7 077,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 077,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 115,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 22 897,0 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2025-2027 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 30 706,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 592,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 20 114,0 тысячи тенге;
2) затраты - 34 008,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-3 302,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 302,6 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 923,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 7 191,0 тысяча тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Далабай на 2025-2027 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 907,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 207,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 411,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-504,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 504,5 мың теңге.
2025 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 7 245,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 16 962,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025-2027 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 291,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 958,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 42,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 23 291,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 825,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-534,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 534,8 мың теңге.
2025 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 7 321,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 15 970,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025-2027 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 706,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 23 406,0 мың теңге;
2) шығындар - 29 472,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-1 766,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 766,2 мың теңге.
2025 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 8 177,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 15 229,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025-2027 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39 706,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 603,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3 397,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета - (-504,5) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 504,5 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 7 245,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 962,0 тысячи тенге.".
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2025-2027 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 291,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 958,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 42,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 23 291,0 тысяча тенге;
2) затраты - 27 825,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-534,8) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 534,8 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 7 321,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 15 970,0 тысячи тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Львовское на 2025-2027 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 706,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 23 406,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29 472,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-1 766,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 766,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 177,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 15 229,0 тысяч тенге.".
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2025-2027 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 39 706,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 603,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 397,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі - 29 706,0 мың теңге;
2) шығындар - 42 014,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-2 308,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 308,8 мың теңге.
2025 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 16 380,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 13 326,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 489,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 489,0 мың теңге;
2) шығындар - 26 416,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-927,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 927,5 мың теңге.
2025 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 8 344,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 13 145,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025-2027 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 178,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 90,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 19 578,0 мың теңге;
2) шығындар - 26 526,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 3 348,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 348,8 мың теңге.
2025 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 5 453,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2025 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 14 125,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.

поступления трансфертов - 29 706,0 тысяч тенге;
2) затраты - 42 014,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-2 308,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 308,8 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 380,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 326,0 тысяч тенге.".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2025-2027 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 489,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 489,0 тысяч тенге;
2) затраты - 26 416,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-927,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 927,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2025год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 344,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 145,0 тысяч тенге.".
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2025-2027 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 178,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -90,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19 578,0 тысяч тенге;
2) затраты - 26 526,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 3 348,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 348,8 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 5 453,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 14 125,0 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.