"2026-2028 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы"
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-43/2 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімның 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 270793 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 265500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5292 мың теңге;
2) шығындар – 318795,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-48002,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48002,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Ақсай ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21786 мың теңге;
2) шығындар – 36863,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5 бюджет тапшылығы (профициті) – (-4740,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4740,8 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Бұзылық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 174 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32292 мың теңге;
2) шығындар – 52590,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-158,5) мың теңге;

О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-43/2.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 270793 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 265500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5292 тысячи тенге;
2) затраты – 318795,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 48002,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48002,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить бюджет села Аксай на 2026-2028 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 32123 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10337 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21786 тысяч тенге;
2) затраты – 36863,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 4740,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4740,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить бюджет Бузулукского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52432 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4966 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 47292 тысячи тенге;
2) затраты – 52590,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 158,5) тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2026-2028 жылдарға арналған Двуречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20104 мың теңге;
2) шығындар – 32991,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2397,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2397,2 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2026-2028 жылдарға арналған Жаныспай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26663 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18997 мың теңге;
2) шығындар – 28745,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –(-2082,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2082,2 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2026-2028 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33951 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21904 мың теңге;
2) шығындар – 36468,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2517,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2517,1 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Утвердить бюджет Двуреченского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30594 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20104 тысячи тенге;
2) затраты – 32991,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2397,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2397,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Утвердить бюджет Жаныспайского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 26663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7666 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18997 тысяч тенге;
2) затраты – 28745,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2082,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2082,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Утвердить бюджет Зареченского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33951 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12047 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21904 тысячи тенге;
2) затраты –36468,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2517,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 2517,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).

7. 2026-2028 жылдарға арналған Знаменка ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22936 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12377 мың теңге;
2) шығындар – 27207,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4271,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4271,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2026-2028 жылдарға арналған Интернациональный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21741мың теңге;
2) шығындар – 32363,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3654,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3654,6 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2026-2028 жылдарға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26565 мың теңге;
2) шығындар – 38186,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3679,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3679,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 471 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34809 мың теңге;

7. Утвердить бюджет села Знаменка на 2026-2028 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 22936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10421 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12377 тысяч тенге;
2) затраты – 27207,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4271,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4271,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
8. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 28709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6853 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21741 тысяча тенге;
2) затраты – 32363,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3654,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3654,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
9. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7942 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26565 тысяч тенге;
2) затраты – 38186,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3679,0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3679,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52396,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 471 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 37280,3 тысяч тенге;

Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2026-2028 жылдарға арналған Свободный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 177 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35038мың теңге;
2) шығындар – 42996,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-915,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –915,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2026-2028 жылдарға арналған Юбилейный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22691 мың теңге;
2) шығындар – 28853,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2019,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2019,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 11.02.2026 № 8С-44/5 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2026 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 336235 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Ақсай ауылына – 21786 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 32292 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 20104 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 18997 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 21904 мың теңге;
Знаменка ауылына – 12377 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне – 21741 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне – 26565 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 34809 мың теңге;
Красногорский кентіне – 23686 мың теңге;
Московский ауылына – 21091 мың теңге;
Орловка ауылына – 23154мың теңге;
Свободный ауылдық округіне – 35038 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне – 22691 мың теңге.

Сноска. Пункт 13 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
14. Утвердить бюджет Свободненского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35038 тысяч тенге;
2) затраты – 42996,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-915,0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 915,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
15. Утвердить бюджет Юбилейного сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 26834 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4143 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22691 тысяча тенге;
2) затраты – 28853,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2019,0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2019,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2026 № 8С-44/5 (вводится в действие с 01.01.2026).
16. Учесть, что в бюджетах поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2026 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 336235 тысяч тенге, в том числе:
селу Аксай – 21786 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 32292 тысячи тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 20104 тысячи тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 18997 тысяч тенге;
Зареченскому сельскому округу – 21904 тысячи тенге;
селу Знаменка– 12377 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу – 21741 тысяча тенге;
Каракольскому сельскому округу – 26565 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу – 34809 тысяч тенге;
поселку Красногорский – 23686 тысяч тенге;
селу Московское – 21091 тысяча тенге;
селу Орловка – 23154 тысяч тенге;
Свободненскому сельскому округу – 35038 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу – 22691 тысяча тенге.