Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 8С-35/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 315034,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 217038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92955,6 мың теңге;
2) шығындар – 362757,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-47722,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47722,9 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі
С.Балжанов
2025 жыл 28 мамыр
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 мамырдағы

О внесении изменения в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-31/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 мая 2025 года № 8С-35/3
В соответствии с пунктом 3 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №8С-31/2 следующее изменение:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 315034,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 217038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5040 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92955,6 тысяч тенге;
2) затраты – 362757,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 47722,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47722,9 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
2025 год 28 мая
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 28 мая 2025 года