"Есіл ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы бірлескен Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің № а-12/287 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының № 8С-15/6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-43/4 және Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/235 бірлескен шешімі мен қаулысы
Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Есіл ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № а-12/287 қаулысына және Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-15/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8688-03 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бірлескен қаулының және шешімнің 21, 22-тармақтары мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 21-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3607,4 гектар Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Красивое ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.";
"22. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 22-қосымшасына сәйкес Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Ярославка ауылының жалпы алаңы 3133,0 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін.";
мынадай мазмұндағы 24-1-тармақпен толықтырылсын:
"24-1. Осы бірлескен қаулы мен шешімге 30-қосымшаға сәйкес жалпы алаңы 777,2 гектар Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Красивая станциясының шекаралары (шегі) белгіленсін.";
21, 22, 24-1-қосымшалары осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Есіл ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы және Есіл аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ А-12/235 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-43/4 шешіміне
21-қосымша
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
1-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Красивое ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ А-12/235 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-43/4 шешіміне
22-қосымша
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
2-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Ярославка ауылының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ А-12/235 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-43/4 шешіміне
3-қосымша
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Красивое станциясының шекарасы (шегі)
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ

О внесении изменений и дополнений в совместное постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № а-12/287 и решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-15/6 "Об установлении границ (черты) населенных пунктов Есильского района"
Совместное решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-43/4 и постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № А-12/235
Акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № а-12/287 и решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-15/6 "Об установлении границ (черты) населенных пунктов Есильского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8688-03) следующие изменения:
пункты 21, 22 вышеуказанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"21. Установить границы (черту) села Красивое Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 3607,4 гектар согласно приложению 21 к настоящему совместному постановлению и решению.";
"22. Установить границы (черту) села Ярославка Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 3133,0 гектар согласно приложению 22 к настоящему совместному постановлению и решению.";
дополнить пунктом 24-1 следующего содержания:
"24-1. Установить границы (черту) станции Красивая Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 777,2 гектар согласно приложению 30 к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложения 21, 22, 24-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление акимата Есильского района и решение Есильского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С. Балжанов
Председатель Есильского районного маслихата А. Адильбаева
Приложение 1 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 23 декабря 2025 года
№ А-12/235 и решению
Есильского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 8С-43/4
Приложение 21 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Красивое Красивинского сельского округа Есильского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 2 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 23 декабря 2025 года
№ А-12/235 и решению
Есильского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 8С-43/4
Приложение 22 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Ярославка Красивинского сельского округа Есильского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 3 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 23 декабря 2025 года
№ А-12/235 и решению
Есильского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 8С-43/4
Граница (черта) станции Красивая Красивинского сельского округа Есильского района
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ