Біржан сал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № С-28/6 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15-тармақшасына сәйкес Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 ноября 2025 года № С-28/6
B соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Биржан сал согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2025 жылғы "28" қарашада
№ С-28/6 шешіміне
қосымша
Біржан сал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб метрге
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Биржан сал Н. Куатова
Приложение
к решению маслихата
района Биржан сал
от "28 " ноября 2025 года
№ С-28/6
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Биржан сал
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, куб.метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные
1 житель