Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 "Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № С-28/4 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6517 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Биржан сал от 29 марта 2018 года № С-22/8 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 ноября 2025 года № С-28/4
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал" от 29 марта 2018 года № С-22/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 120911) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.