Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2025 жылғы 13 қарашадағы № С-27/3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Біржан сал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданында Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726–бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова

О понижении размера ставки
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 13 ноября 2025 года № С-27/3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в районе Биржан сал с 4% на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Биржан сал Н. Куатова