Ерейментау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № а-12/307 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 болып тіркелген) сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Ерейментау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/424 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8212 болып тіркелген) Ерейментау ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Н.Мұқатов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "28" қарашадағы
№ а-12/307 қаулысына
1-қосымша
Ерейментау ауданының Ерейментау қаласында салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтың№
Ерейментау ауданының Ерейментау қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
I
Абылайхан көшесі – 93-159 (тақ жағы), Абылайхан көшесі – 94-162 (жұп жағы), Абай Құнанбаев көшесі – 99-141 (тақ жағы), Абай Құнанбаев көшесі – 110-168 (жұп жағы), Бөгенбай көшесі – 80-98 (жұп жағы), Бөгенбай көшесі – 81-135 (тақ жағы), Шоқан Уәлиханов көшесі – 35-65 (тақ жағы), Шоқан Уәлиханов көшесі – 40-90 (жұп жағы), Жантай батыр көшесі – 58-96 (жұп жағы), Жантай батыр көшесі – 63-101 (тақ жағы), Кенесары Қасымов көшесі – 61-127 (тақ жағы), Атан батыр көшесі, Первомайскийтұйық көшесі, Мира көшесі (тақ жағы), Талғат Мұсабаев көшесі, Аманжол Әлжанов көшесі (жұп жағы), Мұхтар Әуезов көшесі, Жеңіс көшесі, Үмбетей жырау атындағы көшесі, Әл-Фараби көшесі, Октябрь тұйығы .

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 28 ноября 2025 года № а-12/307
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №17847), акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Ерейментауского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Ерейментауского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Ерейментауского района" от 30 ноября 2020 года № а-11/424 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовыхактов № 8212).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на куррирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким Ерейментауского района Н. Мукатов
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "___"______2025года
№_________
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогооблажения в городе Ерейментау Ерейментауского района
№ зоны
Месторасположение объекта налогообложения в городе Ерейментау Ерейментауского района
Коэффициенты зонирования
I
Улица Абылайхана – 93-159 (нечетная сторона),улица Абылайхана – 94-162 (четная сторона), улица Абая Кунанбаева – 99-141 (нечетная сторона), улица Абая Кунанбаева – 110-168 (четная сторона), улица Богенбая – 80-98 (четная сторона), улица Богенбая –81-135 (нечетная сторона), улица Шокана Уалиханова –35-65 (нечетная сторона), улица Шокана Уалиханова – 40-90 (четная сторона), улица Жантай батыра – 58-96 (четная сторона), улица Жантай батыра – 63-101 (нечетная сторона), улица Кенесары Касымова – 61-127 (нечетная сторона), улица Атан батыра, Первомайский переулок, улица Мира (нечетная сторона), улица Талгата Мусабаева, улица Аманжола Альжанова (четная сторона), улица Мухтара Ауезова, улица Женис, улица имени Умбетей жырау, улица Аль-Фараби, Октябрьский переулок.

2,10
II
Абылайхан көшесі – 161-225 (тақ жағы), Абылайхан көшесі – 164-246 (жұп жағы), Абай Құнанбаев көшесі – 143-201 (тақ жағы), Абай Құнанбаев көшесі – 170-242 (жұп жағы), Бөгенбай көшесі – 100-150 (жұп жағы), Бөгенбай көшесі – 137-183 (тақ жағы), Шоқан Уәлиханов көшесі – 67-77 (тақ жағы), Шоқан Уәлиханов көшесі – 92-152 (жұп жағы), Жантай батыр көшесі – 98-108 (жұп жағы), Жантай батыр көшесі – 103-111 (тақ жағы), Свободы көшесі, Железнодорожная көшесі, Юрий Гагарин көшесі, Заводская көшесі, Западная көшесі, Строительная көшесі, Әлихан Барлыбаев көшесі, Мира көшесі (жұп жағы), Аманжол Әлжанов көшесі (тақ жағы), Яков Киселев көшесі, Кенесары Қасымов көшесі – 131-155 (тақ жағы).

2,10
II
Улица Абылайхана– 161-225 (нечетная сторона), улица Абылайхана – 164-246 (четная сторона), улица Абая Кунанбаева – 143-201 (нечетная сторона),улица Абая Кунанбаева – 170-242 (четная сторона), улица Богенбая – 100-150 (четная сторона), улица Богенбая –137-183 (нечетная сторона), улица Шокана Уалиханова –67-77 (нечетная сторона), улица Шокана Уалиханова – 92-152 (четная сторона), улица Жантайбатыра –98-108 (четная сторона), улица Жантайбатыра – 103-111 (нечетная сторона),улица Свобода, улица Железнодорожная, улица Юрия Гагарина, улица Заводская, улица Западная, улица Строительная,улица АлиханаБарлыбаева, улица Мира (четная сторона), улица АманжолаАльжанова (нечетная сторона), улица Якова Киселева, улица КенесарыКасымова– 131-155 (нечетная сторона).