Салық салу объектісінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № А-11/158 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Салық салу объектісінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/220 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 8226 болып тіркелген) Егіндікөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Егіндікөл ауданы әкімінің орынбасары Қ. Қ. Әбішке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю.Курушин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі
мемлекеттік кірістер Комитетінің
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Егіндікөл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер Басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Омерзаков
2025 жылғы ______________
Азаматтарға арналған Үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық
емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы
бойынша филиалы Егіндікөл аудандық
бөлімінің басшысы
К.Мергалиев
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ А-11/158 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақ тар нөмірі
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Егіндікөл ауылы
I
Береговая көшесі 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; Гагарин көшесі 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22; Жамбыл көшесі; Комсомольская көшесі; Ленин көшесі 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 36, 36А; Мир көшесі; Набережная көшесі; Новая көшесі; Октябрьская көшесі; Победы көшесі; Приозерная көшесі 10, 11, 12, 14; Пушкин көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28; Спортивная көшесі; Школьная көшесі; Микрорайон көшесі.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 24 ноября 2025 года № А-11/158
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Егиндыкольского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района" от 30 ноября 2020 года № а-11/220 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8226).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Егиндыкольского района Әбіш Қ. Қ.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района Ю. Курушин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Егиндыкольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ 2025 года
___________ А. Омерзаков
Руководитель отдела Егиндыкольского
Районного филиала некоммерческого
Акционерного общества "Государственная
корпорация" "Правительство для граждан
по Акмолинской области"
___________ 2025 года
_________ К. Мергалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от "___" _______ 2025года
№ _____
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
село Егиндыколь
I
улица Береговая 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; улица Гагарина 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22; улица Джамбула; улица Комсомольская; улица Ленина 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 36, 36А; улица Мира; улица Набережная; улица Новая; улица Октябрьская; улица Победы; улица Приозерная 10, 11, 12, 14; улица Пушкина 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28; улица Спортивная; улица Школьная; улица Микрорайон.

1,95
II
Водопроводная көшесі; Жақубаев көшесі; Зеленая көшесі; Казахская көшесі; Киров көшесі; Линейная көшесі 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25; Медиков көшесі; Стадионная көшесі; Станционная көшесі; Транспортная көшесі; Элеваторная көшесі; Южная көшесі.
1,75
III
Береговая көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Восточная көшесі; Гагарин көшесі 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Калинин көшесі; Ленин көшесі 35, 37, 38А, 39, 40, 42; Молодежная көшесі; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пушкин көшесі 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Северная көшесі; Степная көшесі; Целинная көшесі.
1,75
IV
Гагарин көшесі 1, 1Г, 3, 3А, 3Б, 3В, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, 21Е, 23, 25, 27А, 29, 1296, 2945; Пушкин көшесі 2.
1,55
V
Абай көшесі; Дорожная көшесі; Линейная көшесі 2, 4, 6, 8; Нефтебазовская көшесі; Пролетарская көшесі.
1,55
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ А-11/158 қаулысына
2 қосымша
Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтар нөмері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
I
Полтавское ауылы

1,95
II
улица Водопроводная; улица Джакубаева; улица Зеленая; улица Казахская; улица Кирова; улица Линейная 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25; улица Медиков; улица Стадионная; улица Станционная; улица Транспортная; улица Элеваторная; улица Южная.
1,75
III
улица Береговая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Восточная; улица Гагарина 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Калинина; улица Ленина 35, 37, 38А, 39, 40, 42; улица Молодежная; улица Приозерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Пушкина 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Северная; улица Степная; улица Целинная.
1,75
IV
улица Гагарина 1, 1Г, 3, 3А, 3Б, 3В, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, 21Е, 23, 25, 27А, 29, 1296, 2945; улица Пушкина 2.
1,55
V
улица Абая; улица Дорожная; улица Линейная 2, 4, 6, 8; улица Нефтебазовская; улица Пролетарская.
1,55
Приложение 2
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от "___" _____ 2025 года
№ _______
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
I
село Полтавское