Егіндікөл ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 8С33-5 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Егиндыкольскому району
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12 сентября 2025 года № 8С33-5
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Егіндікөл ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 12 қыркүйек
№ 8С33-5 шешіміне
қосымша
Егіндікөл ауданыны бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жылына 1-ші тұрғынға жинақтау нормасы, м3
Есептік бірлігі
ҚТҚ қызметтердің құны
(ҚҚС-сыз тенге)
Барлығы (ҚҚС-сыз тенге)
Жинау және тасымалдау
Көму
Сұрыптау
Жайлы үйлер

1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Егиндыкольскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата К. Шинтемиров
Приложение
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 12 сентября 2025 года
№ 8С33-5
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Егиндыкольскму району
Наименование
Норма на копления на 1-го жителя в год,
м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего (тенге без НДС)
Сбор, транспортировка
Захоронение
Сортировка
Домовладения благоустроенные