Егіндікөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 8С33-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Егиндыкольскому району
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12 сентября 2025 года № 8С33-4
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Егіндікөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандақ
мәслихатының
2025 жылғы 12 қыркүйек
№ 8С33-4
шешіміне қосымша
Егіндікөл ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Үйлер: жайлы
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Егиндыкольскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата К. Шинтемиров
Приложение
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 12 сентября 2025 года
№ 8С33-4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Егиндыкольскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель