Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С25-2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 8С30-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Егіндікөл аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С25-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 488 197,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 500 631,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 380,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 965 186,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 497 103,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 130,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 218,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 087,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -43 036,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43 036,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 218,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 087,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 906,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С25-2"О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2025 года № 8С30-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 8С25-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 488 197,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 500 631,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 380, тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 965 186,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 497 103,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 130,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 087,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 036,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 036,5 тысяч тенге:
поступление займов – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 087,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 906,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата
К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата

№ 8С30-2 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С25-2 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
994 990,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
853 863,4
оның iшiнде:
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 823,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
5 375,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге

№ 8С30-2
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С25-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
994 990,2
Целевые текущие трансферты
853 863,4
в том числе:
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 823,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
5 375,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности

8 611,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3 200,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
1 710,0
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін
9 400,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
168 944,0
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
70 826,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

8 611,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
3 200,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
1 710,0
На социальную поддержку пожилых людей
9 400,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
168 944,0
На текущий ремонт автомобильных дорог
70 826,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"