2026-2028 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/9 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30752,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7975,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 22777,0 мың теңге;
2) шығындар – 30752,0 мың теңге;

О бюджете Караозекского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-37/9
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30752,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7975,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22777,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30752,0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 22777,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
3. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете Караозекского сельского округа на 2026 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 22777,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н. Сексенов
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата