2026-2028 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/2 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 91 бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46366,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20016,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26350,0 мың теңге;
2) шығындар – 53366,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Алтындынского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-37/2.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46366,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20016,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 26350,0 тысяча тенге;
2) затраты – 53366,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7000,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 26.05.2026 № 8С-41/3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 26350,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26.05.2026 № 8С-41/3 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Алтындынского сельского округа на 2026 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 26350,0 тысяча тенге.