2026-2028 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-37/1 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 367148,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 367148,0 мың теңге;
2) шығындар – 367148,0 мың теңге;

О бюджете города Макинск на 2026-2028 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-37/1
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 367148,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 367148,0 тысяч тенге;
2) затраты – 367148,0 тысяч тенге;