Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-3 "2025-2027 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 8С-44-3 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 20 жетоқсандағы №8С-31-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакция жазылсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінші 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерді бекітілсін:
1) кірістер – 151474,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 151374,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 100 мың теңге;
2) шығындар – 168616,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17142 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 8С-44-3 шешіміне 1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-3 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №8С-31-3 "О бюджете Астраханского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 8С-44-3
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Астраханского районного маслихата " О бюджете Астраханского сельского округа на 2025-2027 года" от 20 декабря 2024 года №8С-31-3 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151474,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 151374,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 тысяч тенге;
2) затраты – 168616,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17142 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17142 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1
к решению Астраханского районного маслихата
от 4 декабря 2025 года №8С-44-3
Приложение 1
к решению Астраханского районного маслихата
от 20 декабря 2024 года №8С-31-3
Бюджет Астраханского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ