Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 8С-43-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданында Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 726-бабы бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет

О понижении размера ставки
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 октября 2025 года № 8С-43-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в Астраханском районе с 4% на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет