Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимал мәселелері жөніндегі комиссия бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-34-5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Астрахан ауданы әкімінің 2025 жылғы 27 ақпандағы №07/141 ұсынысына сәйкес, Астрахан ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің жанынан сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері жөніндегі комиссия осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 28 наурыздағы
№ 8С-34-5 шешіміне
1 қосымша
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі комиссия құрамы
Ерсейітов Талғат Аманбайұлы
Астрахан ауданының әкімі, комиссия төрағасы;
Оспанова Ғалия Егімбайқызы
Астрахан ауданы әкімінің орынбасары, төрағаның орынбасары;
Миллер Яна Сергеевна
Астрахан ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыс бас маманы, комиссия мүшесі;
Мұқанов Руслан Жақсылықұлы
Астрахан ауданы әкімінің орынбасары
Алтаев Балтабек Қалымтайұлы
Астрахан ауданы әкімі аппаратының басшысы
Жапаров Дархан Нұрланұлы
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Астрахан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісу бойынша);
Барахоева Полина Юнусовна
"Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысы
(келісу бойынша)
Потапчук Светлана Николаевна
Астрахан ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Мұхаметжанов Сағынтай Гелманұлы
"Астрахан ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекеменің басшысы
Қалабаев Қайрат Сабыржанұлы
"Астрахан ауданының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Шахпұтова Жанар Қазкенқызы
Астрахан ауданының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Вереина Светлана Геннадиевна
Астрахан ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы;
Мукушева Қымбат
"Астрахан ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысы
Джазина Гүлмира Амангелдіқызы
"Астрахан ауданының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ілдетаева Жанар Зейнұрқызы
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметтер көрсетуді талдау және ақпараттық технологиялар бөлімінің басшысы
Жакенова Зарина Мағайқызы
Астрахан ауданының ішкі саясат бөлімі жанындағы "Астрахан ауданының жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры

Об утверждении комиссии по противодействию коррупции при акимате Астраханского района
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2025 года № 8С-34-5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и представления акима Астраханского района №07/141 от 27 февраля 2025 года, маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить комиссию по противодействию коррупции при акимате Астраханского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1
к решению
маслихата Астраханского района
от 28 марта 2025 года №8С-34-5
Состав комиссии по противодействию коррупции при акимате Астраханского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2025 № 8С-44-16 (вступает в силу со дня подписания).
Ерсеитов Талгат Аманбаевич
аким Астраханского района, председатель комиссии
Барахоева Полина Юнусовна
заместитель акима Астраханского района, заместитель председателя
Ажикова Тамила Айтмагамбетовна
главный специалист отдела государственно-правовой работы государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского района", секретарь комиссии
Муканов Руслан Жаксылыкович
заместитель акима Астраханского района
Орынбай Әділхан Олжабайұлы
руководитель аппарата акима Астраханского района
Жапаров Дархан Нурланович
начальник государственного учреждения "Отдел полиции Астраханского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", (по согласованию)
Мухамеджанова Айнур Каршыгаевна
исполняющая обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области", (по согласованию)
Потапчук Светлана Николаевна
руководитель государственного учреждения "Отдел внутренней политики" Астраханского района
Мухаметжанов Сагинтай Гельманович
руководитель государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции" Астраханского района
Калабаев Кайрат Сабыржанович
руководитель государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Астраханского района"
Оспанова Галия Егимбаевна
руководитель государственного учреждения "Отдел экономики и финансов" Астраханского района
Вереина Светлана Геннадиевна
руководитель государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ" Астраханского района
Ибрахим Диас Нұрланұлы
исполняющий обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Астраханского района"
Джазина Гульмира Амангельдиновна
руководитель государственного учреждения "Отдел предпринимательства и промышленности Астраханского района"
Шевченко Кристина Валентиновна
руководитель отдела анализа предоставления государственных услуг и информационных технологий государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского района"
Жакенова Зарина Магаевна
директор коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Астраханского района" при отделе внутренней политики Астраханского района