Астрахан ауданы Николаев ауылдық округінің Петровка ауылының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 шілдедегі № А-7/159 және Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 шілдедегі № 8С-40-2 бірлескен қаулысы мен шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2745,5 гектар Астрахан ауданы Николаев ауылдық округінің Петровка ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет
Бірлескен Астрахан
ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 08 шілдедегі
№ А-7/159 қаулысына
және Астрахан аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 08 шілдедегі
№ 8С-40-2 шешіміне
қосымша
Астрахан ауданы Николаев ауылдық округінің Петровка ауылының шекаралары (шегі)

Об установлении границ (черты) села Петровка Николаевского сельского округа Астраханского района
Совместное постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 8 июля 2025 года № А-7/159 и решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 июля 2025 года № 8С-40-2
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Петровка Николаевского сельского округа Астраханского района общей площадью 2745,5 гектар согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
Секретарь Астраханского районного маслихата М.Кожахмет
Приложение к совместному постановлению
акимата Астраханского района
от 08 июля 2025 года
№ А-7/159
и решению Астраханского
районного маслихата
от 08 июля 2025 года
№ 8С-40-2
Границы (черта) села Петровка Николаевского сельского округа Астраханского района