2026-2028 жылдарға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 8С 34/17 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осышешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағына, 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 135 мың теңге;
2) шығындар – 30 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Тельманского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 декабря 2025 года № 8С 34/17
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 484 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 135 тысяч тенге;
2) затраты – 30 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. 2026 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Тельман ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 22 135 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарындан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 8С 34/17
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть в бюджете Тельманского сельского округа на 2026 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Тельманского сельского округа в сумме 22 135 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1
к решению Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/17
Бюджет Тельманского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы