2026-2028 жылдарға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 8С 34/17 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осышешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағына, 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 619,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 484,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 135,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 958,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -339,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 339,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 339,3 мың теңге.

О бюджете Тельманского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 декабря 2025 года № 8С 34/17.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 619,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 484,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 135,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 958,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -339,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 339,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 339,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 08.05.2026 № 8С 39/11 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Тельман ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 22 135 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарындан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 8С 34/17
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.05.2026 № 8С 39/11 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Тельманского сельского округа на 2026 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Тельманского сельского округа в сумме 22 135 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1
к решению Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/17
Бюджет Тельманского сельского округа на 2026 год