2026-2028 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/13 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 528,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 433,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 905,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 905,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 905,7 мың теңге.

О бюджете Покровского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № 8С 34/13.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 528,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 988,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 433,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 905,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 905,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 905,7 тысяч тенге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2026 № 8С 37/11 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. 2026 жылға арналған Покровка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Покровка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 17 540 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 8С 34/13 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2026 № 8С 37/11 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Покровского сельского округа на 2026 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Покровского сельского округа в сумме 17 540 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1
к решению Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/13
Бюджет Покровского сельского округа на 2026 год