Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/11 "2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 8С 32/13 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/11 шешіміне келесі өзгерістер өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 544,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 9781,1 мың теңге ;
2) шығындар – 26 287,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге :
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -743,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743,1 мың теңге:
кредиттер түсімі – 0 теңге;
несиені өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 743,1 мың теңге";
1.2-тармақпен толықтырылсын:
"1.2. 2025 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С 24/11"О бюджете Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2025 года № 8С 32/13
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С 24/11 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 544,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 763,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 781,1 тысяча тенге;
2) затраты – 26 287,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743,1тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743,1 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 743,1 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 1.2.:
"1.2. Учесть, что в бюджете Полтавского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.