Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 "2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 маусымдағы № 8С 29/4 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 791 771,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 736 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 774,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 0 теңге;
2) шығындар – 855 128,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 62 145,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 145,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 145,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 8С 24/3 "О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2025 года № 8С 29/4
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2025 года № 8С 24/3 следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 791 771,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 736 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 774,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 855 128,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62 145,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62145,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62145,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение к решению
Атбасарского районного
маслихата