Аршалы ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тариф бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/274 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Аршалы ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тариф бекітілсін.
2. "Аршалы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Б.Бекбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Есжанов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 18 желтоқсан
№ А-12/274 қаулысымен
бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тариф
Қызмет түрлері
Күніне бір қызмет алушыға арналған тариф, теңге
1
Үйде қызмет көрсету

Об утверждении тарифа на оказание специальных социальных услуг по Аршалынскому району на 2026 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № А-12/274
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг по Аршалынскому району на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района А.Б.Бекбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Есжанов
Утвержден
постановлением акимата
Аршалынского района
от"18" декабря 2025года
№А-12/274
Тариф на оказание специальных социальных услуг по Аршалынскому району на 2026 год
Виды услуг
Тариф на одного услугополучателя в день, тенге
1
Надомное обслуживание