Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 4/4 "Аршалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша халық үшін тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 39/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 4/4 "Аршалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша халық үшін тарифтерді бекіту туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Балташев
Аршалы ауданы мәслихаттың
2025 жылғы 1 тамыздағы
№ 39/2 шешіміне қосымша
Аршалы ауданы мәслихаттың
2023 жылғы 18 шілдедегі
№ 4/4 шешіміне қосымша
Аршалы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайластырылған және жайластырылмаған тұрғын үйлер
Айына 1 тұрғыннан

О внесении изменения в решение Аршалынского районного маслихата от 18 июля 2023 года № 4/4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аршалынскому району"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 1 августа 2025 года № 39/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата от 18 июля 2023 года № 4/4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аршалынскому району" следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А. Балташев
Приложение к решению
Аршалынского районного маслихата
от 1 августа 2025 года № 39/2
Приложение к решению
Аршалынского районного маслихата
от 18 июля 2023 года № 4/4
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аршалынскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя