Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 37/3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2/3 "Аршалы аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 4/5 "Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2/3 "Аршалы аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Балташев

О признании утратившими силу некоторых решений Аршалынского районного маслихата
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2025 года № 37/3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аршалынского районного маслихата:
решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аршалынский районный маслихат"" от 24 апреля 2023 года № 2/3;
решение Аршалынского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 апреля 2023 года № 2/3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аршалынский районный маслихат"" от 18 июля 2023 года № 4/5.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А.Балташев