2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 192,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 065,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 127,0 мың теңге;
2) шығындар – 59 192,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.

О бюджете Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2025 года № С 52-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 192,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 065,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 127,0 тысяч тенге;
2) затраты – 59 192,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

2. 2026-2028 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2026 жылы – 44 127,0 мың теңге;
2027 жылы – 45 316,0 мың теңге;
2028 жылы – 43 620,0 мың теңге.
3. 2027-2028 жылға арналған Урюпин ауылдық округі бюджетінің шығындарының құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Урюпин ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.

2. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2026-2028 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2026 год – 44 127,0 тысяч тенге;
2027 год – 45 316,0 тысяч тенге;
2028 год – 43 620,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджета Урюпинского сельского округа на 2027-2028 годы, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима Урюпинского сельского округа.