Ақкөл ауданы бойынша 2025 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең аз мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 қазандағы № С 48-1 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № С 59-10
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 18.05.2026 № С 59-10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауданы бойынша 2025 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері айына пайдалы алаңнынң 1 шаршы метріне 23,81 теңге болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Аккольскому району на 2025 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2025 года № С 48-1. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2026 года № С 59-10
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2026 № С 59-10 (вступает в силу со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" маслихат Аккольского района РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Аккольскому району на 2025 год в размере 23,81 тенге за 1 квадратный метр полезной площади в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов