Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-5 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № С 47-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-5 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 552,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 580,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 972,3 мың теңге;
2) шығындар – 51 434,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -14 882,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 октября 2025 года № С 47-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 552,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 580,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 972,3 тысяч тенге;
2) затраты – 51 434,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 882,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 882,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 қазандағы
№ С 45-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 882,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 октября 2025 года
№ С 47-2
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 25 декабря 2024 года