Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-9 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Азат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 тамыздағы № С 44-4 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-9 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Азат ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 893,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 361,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 532,1 мың теңге;
2) шығындар – 28 583,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -690,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 690,2 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-9 "О бюджете села Азат Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 28 августа 2025 года № С 44-4
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-9 "О бюджете села Азат Аккольского района 2025-2027 годы", следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Азат Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 893,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 361,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 532,1 тысяч тенге;
2) затраты – 28 583,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -690,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 690, 2 тысяч тенге.";

осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген шешім 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 тамыздағы
№ С 44-4 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

указанное решение дополнить приложением 4, согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1 к решению Аккольского
районного маслихата от 28 августа 2025 года
№ С 44-4
Приложение 1 к решению Аккольского
районного маслихата от 25 декабря 2024 года